Dvoupodlažní nemovitost na klíč je nejen dokladem moderní architektury, ale odráží také Zounarův osobní styl a jeho kořeny v Orlických horách.

Filozofie designu

Martin Zounar, který o sobě tvrdí, že je "kluk z vesnice", má kořeny sahající až do Orlických hor, kde byl jeho dědeček jedním z posledních kulaků, což je termín označující v Rusku střední až bohaté rolníky. Směsice venkovské výchovy a moderního vkusu ovlivnila Zounarovu volbu designu. Jeho dům odráží čistý, bílý styl opepřený přírodními prvky, který vytváří klidné a příjemné prostředí. Obývací pokoj plynule přechází do dobře zařízené kuchyně, navržené podle Martinových náročných standardů s každým spotřebičem na dosah, s důrazem na funkčnost a styl.

Srdcem je rodina

Od svého nastěhování do domu před pěti lety rozšířil Zounar svůj venkovní obytný prostor o velkou letní terasu a bazén, čímž proměnil původní dvorek v živé centrum rodinných aktivit od května do září. "Venku jsme v podstatě pořád," říká Zounar a zdůrazňuje svou lásku ke grilování a stolování pod širým nebem, což jsou činnosti, které hluboce rezonují s jeho kulinářským dědictvím. Jeho matka i babička byly vynikajícími kuchařkami a jeho otec, uznávaný herec Miroslav Zounar, byl obzvláště zručný v přípravě ryb, což je tradice, v níž Martin rád pokračuje.

Za zdmi svého soukromého útočiště se Martin Zounar nadále hluboce angažuje ve společnosti. V současné době je moderátorem nového zábavného pořadu TV Prima "Hubne celá vesnice", kde zkoumá kondici a komunitního ducha českých dobrovolných hasičů. Toto angažmá nejen podtrhuje jeho závazek ke kořenům, ale také obohacuje rodinný život a poskytuje rovnováhu mezi veřejnou angažovaností a soukromým klidem.

Odraz jeho osobní cesty

Domov Martina Zounara je odrazem osobní cesty od venkovské výchovy k městské sofistikovanosti, jeho profesního odkazu a jeho závazku k rodině a společnosti. Dům na Barrandově s minimalistickým designem a funkčním luxusem je majákem moderního bydlení a nabízí jedinečný pohled do života jednoho z nejoblíbenějších českých herců.

Zdroje: ahaonline.cz, dumazahrada.cz, novinky.cz