Eva Burešová i její partner Přemek Forejt jsou velmi zaneprázdnění lidé, o to více si užívají klidu v malé vesničce kousek od Prahy, kde si pořídili společný dům. Pyšní se velkým pozemkem, který má 3000 m².

Bydlení v satelitu

Svůj dům snů objevil pár v obci Struhařov, a to v satelitu na konci vesnice. Ta je na realitním trhu poměrně oblíbenou lokací, a to zejména díky tomu, že je to jen kousek do Prahy. Dvojice si dům v ceně kolem 13 milionů korun pořídila na hypotéku.

Na první pohled moderní dvoupatrový dům ničím speciálně nevyniká. Herečka i slavný kuchař si ale pochvalují rozlehlou zahradu i to, že kousek za brankou je les. Oba totiž mají velmi kladný vztah k přírodě.

Skvělí sousedé

Někdy můžou sebelepší bydlení zhatit špatné sousedské vztahy. To naštěstí Evu Burešovou a Přemka Forejta nepostihlo. Často o dobrých sousedských vztazích informuje herečka i na svém Instagramu. „…v kuchyni mě čekala horká mandlová káva a nejlepší vdolky na světě od naší milované sousedky,“ napsala například k jedné fotce Eva Burešová.

Forejt zahradníkem

Přemek Forejt si poklidný rodinný život rovněž užívá. Doma se věnuje hlavně zahradničení. Vlastnoručně tu například loni na jaře zasadil asi 50 stromků.

Kolem velkého pozemku je třeba se otáčet. A nejde jen o stromy či trávník, ale péči vyžaduje také jezírko, které na zahradě mají. Forejta ale práce baví. „Myslím si, že jsme udělali velice dobře, našli jsme si hezké místo, kde máme spoustu skvělých sousedů. Pro rodinný život je to skvělé,“ prohlásil Přemek Forejt.

Dům byl velkým snem

Před tím, než si známý páreček dům u Benešova pořídil, žil v hereččině prostorném bytě v Praze. I když si byt zamilovala a postupně jej proměnila v malou květinovou zahradu, stěhování do rodinného domu byl prý krok správným směrem.

„Rodinný dům byl vždy náš velký sen, a tak jsme rádi, že se nám podařilo najít takové místo, kde se cítí krásně každý člen naší rodiny. Zároveň je to nádherná vesnice,“ dodala herečka.

Zdroje: super.cz, living.iprima.cz, blesk.cz