Veronika Arichteva získala od svého otce, filmového produkčního Pavla Nového, hned tři nemovitosti. Nejen velkou chalupu v Jizerských horách, ale také dva byty v Praze. Všechny tři nemovitosti však otec dle darovací smlouvy smí až do své smrti užívat.

Velká chalupa pro velkou rodinu

Chalupa je dostatečně velká, aby se sem vešla celá rozvětvená rodina. Každý tu najde kousek svého soukromí.

„Na chalupu jezdím moc ráda, člověk je v přírodě, dýchá lepší vzduch a prostě je to tu fajn. V podstatě kdykoliv můžeme, tak sem utíkáme před ruchem velkoměsta,“ poznamenala herečka.

Záchrana v covidové době

V době covidu ocenila Veronika Arichteva chalupu dvojnásob.  S rodinou tu trávila i vánoční svátky. Jejímu synkovi v tu dobu byly asi tři měsíce.

Přesto, že jí na horské chalupě nechtěl synek v noci moc spávat, pobyt v Jizerkách si užila. „Moc to tady miluji,“ dodala Arichteva.

Lyžařská vášeň

Hereččin otec, který Veronice chalupu v Jizerských horách věnoval, byl vášnivý lyžař a k lásce k tomuto sportu přivedl i Veroniku a její sestru. Na lyžích tak Veronika stála už od tří let. V 15 letech se pak naučila jezdit i na snowboardu.

Když na chalupu přijede v zimě, nezapomene vyrazit na sjezdovku. Kromě lyžování si tam ráda dopřává i svůj oblíbený svařák. „Na horách bývám hodně často. Když mi to povinnosti dovolí, tak klidně i každý víkend,“ dodala herečka.

Klid a dlouhý spánek

Na chalupu jezdí Veronika Arichteva nejen v zimě, ale kdykoliv má čas. Vždycky tu totiž nabere síly a perfektně zrelaxuje.

Dávala se tu dohromady i po svém účinkování v soutěži  StarDance. Několikaměsíční tvrdé tréninky se na ní tehdy podepsaly, a tak vyrazila na svou milovanou chalupu, kde především odpočívala, a hlavně hodně dlouho spala. Pobyt v Jizerských horách jí totiž pokaždé udělá dobře.

Zdroje: blesk.cz, ahaonline.cz, blesk.cz