Skleněný hotel visí na 400 metrů vysokém útesu, takže nic pro ty, kdo trpí závratěmi. Jde o architektonicky zajímavý objekt, který představuje úchvatnou symbiózu mezi inovativním designem a divokou přírodou. Hotel nabízí jedinečný zážitek, který kombinuje luxus s trochou adrenalinu.

Luxus v oblacích

Zdroj: Youtube

Skylodge Adventure Suites je komplexem průhledných hotelových kapslí, které jsou zavěšeny přímo na skalním útesu. Každý modul je vybaven manželskou postelí, koupelnou a obývacím prostorem pro stolování a odpočinek. Kapsle jsou konstruovány z vysoce odolných materiálů schopných odolat jakékoliv přírodní nástraze, přičemž stěny z průhledného polykarbonátu poskytují panoramatický výhled na okolní krajinu.

Cesta na vrchol

Dostat se do těchto kapslí je samo o sobě dobrodružstvím. Cesta je možná dvěma způsoby – buď po pevně ukotvených železných příčkách ve stylu via ferraty, nebo absolvujete vyčerpávající pěší túru. Přestože cesta může být náročná, odměnou jsou neuvěřitelné výhledy, které se naskytnou z vrcholu.

Symbióza s přírodou

Skylodge Adventure Suites je jedinečný hotel nabízející možnost prozkoumat přírodu na dosah ruky. Můžete se probudit s východem slunce, který osvětluje okolní krajinu, sledovat let andských kondorů a jiných ptáků, nebo se kochat noční oblohou plnou hvězd z pohodlí své postele.

Je třeba zdůraznit, že hotel je navržen s ohledem na udržitelnost. Využívá solární energii pro světlo a elektřinu a koupelny jsou vybaveny ekologickými toaletami. Voda v koupelnách je filtrována a recyklována, což přispívá k minimálnímu dopadu na životní prostředí.

Pro ty, kteří si troufnou

Skylodge Adventure Suites je místo pro ty, kteří hledají netradiční zážitky a adrenalin. Toto dobrodružství však určitě není pro každého. Kdo má strach z výšek, může tuto možnost považovat za noční můru. Ale pro ty, kteří se výšek nebojí a mají rádi neobvyklé zážitky, bude návštěva hotelu nezapomenutelným zážitkem, který hledají.

Celkově vzato, hotel nabízí jedinečnou kombinaci luxusu a adrenalinu. Noc strávená stovky metrů nad zemí se vám postará o opravdu jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Ale pozor, kromě toho že je hotel jen pro lidi, kteří nemají strach z výšek, má toto neobvyklé ubytovací zařízení ještě jedno omezení. Hotelový host nesmí vážit více než 120 kilogramů. Tato hmotnost není stanovena kvůli nosnosti samotné ubytovací kapsle, ale pro bezpečný výstup na via ferratu, která k hotelu vede.

Zdroje: theculturetrip.com, salkantaytrekmachu.com, matadornetwork.com