Podivná záře nad Pacifikem

Výskyt podivných jevů není na naší planetě ničím ojedinělým. Často jsme svědky nejrůznějších zpráv o UFO a dalších podivných "věcí" na naší obloze. Jednou z nich byla i záře, která se objevila nad Tichým oceánem.

Zachytil ji jeden z pilotů a stala se ihned virální senzací. Spekulacím a konspiračním teoriím se nekladly meze.

Na fotografii pilota se objevila podivná červená světla. Nikdo netušil, kde se vzala a co jsou vlastně zač. Světla nad Pacifikem tak doslova ohromila všechny, kdo je spatřili.

Červená světla zachytil pilot přelétávající nad Tichým oceánem v červenci 2022. Byla dobře zřetelná a viditelná z výšky několika desítek tisíc kilometrů. Ihned se roztrhl pytel s pochybnostmi, co za touto podivnou září stojí.

Americký pilot Dustin Maggard pořízením snímků červených světel z 16. července způsobil senzaci. Nikdy předtím se totiž s ničím podobným nesetkal. A nebyl sám. Vyrojily se spekulace, zahrnující teorii o návštěvě mimozemšťanů až po tajné vojenské cvičení.

Až 95 % lidí vůbec netušilo, co záhadná světla mohou znamenat.

Nadpřirozený jev?

Lidé byli vyděšení, mnoho vědců dlouho nemělo sebemenší tušení. K rozluštění záhady červené záře nad Pacifikem pomohl až Niel Jacob. Meteorolog a odborník na modelování počasí všem objasnil, o co se jedná.

Pro více informací se podívejte na toto video:

Podle Jacoba nebyla světla ničím jiným, než pouhým odrazem LED osvětlení, patřící rybářským lodím. Jacob bedlivě prostudoval všechny snímky a záběry, které vznikly a dal tak této záhadě jasné a srozumitelné vysvětlení.

Světla zachycená nad Pacifikem tak nebyla mimozemskou záhadou ani jiným podobným jevem.

"Jednalo se o komerční rybářské lodě, které lovily pacifické saury pomocí velmi jasných červených soustav LED světel," uvedl Jacob.

Čtěte také

Čtěte také

V hlubinách Tichého oceánu objevili těžaři plutonium mimozemského původu

Čtěte také

Klima na mnoha částech zeměkoule se naprosto změnilo. Východní část USA začaly sužovat mnohem vyšší teploty a téměř úplně zde vymizela srážková aktivita.

Čtěte také

Co by se stalo, kdyby se obrátily oceánské proudy a větry: Přišla by katastrofa

Právě taková světla jsou potřeba, aby přilákala tento druh ryb. Pacifické saury jsou ryby podobné makrelám a jsou vzácným úlovkem pro každého rybáře.

Jacob tak pomohl vyřešit záhadu, která děsila každého, kdo ji spatřil. Podle něj jsou ale LED světla lodí tak pronikavá, že jsou viditelná dokonce z vesmíru.

jpcvanheijst.com, www.kktv.comwww.fox5vegas.com