Objevte skvosty naší přírody

Česká republika se může pochlubit nádhernou přírodou a fascinující rozmanitostí míst, která si zasluhují být objevena. Mezi naše favority pro trávení dovolené bezpochyby patří různé typy kempů, které poskytují skvělé příležitosti pro odpočinek a zábavu. Seznam kempů v České republice vám umožní jednoduše vybrat destinaci pro vaše nadcházející dobrodružství.

Budišov nad Budišovkou: Uprostřed klidu a přírody

Zdroj: Youtube

Autokemp Budišov nad Budišovkou se nachází v klidné a čisté přírodě, daleko od ruchu měst. Je ideální pro rodiny s dětmi, milovníky přírody, houbaření a cykloturistiku. Ubytování je možné v chatkách s vlastním nebo společným sociálním zařízením, nebo ve vlastních stanech a karavanech. Dále kemp nabízí různé aktivity jako půjčovnu sportovního náčiní a grilů, hřiště s umělým povrchem, úschovnu kol, ohniště s altánem a ruské kuželky. K dispozici je také DiscGolfPark, jediný svého druhu v ČR, s 18 jamkami a závodními parametry.

Sedmihorky: Vaše brána do Českého ráje

Autocamp Sedmihorky je oblíbeným místem v Českém ráji, kde nabízí čistý a upravený areál pro stanování, karavany a ubytování v chatkách nebo mobilních domcích. Nabízí množství aktivit pro děti včetně dětského hřiště či kluboven a také rybaření v rybníku Bažantník. Tento kemp vyhrál kategorii "Nejlepší kemp roku 2018 pro rodiny s dětmi".

Sykovec: V srdci Vysočiny

Autokemp Sykovec se nachází v srdci Vysočiny v turisticky oblíbené oblasti Tři Studně. Kemp nabízí možnost postavení stanu nebo karavanu uprostřed nádherné přírody. Autokemp Sykovec je ideální pro rodiny s dětmi, sportovce či skupiny přátel. Areál kempu je z části pod vzrostlými smrky a z části na zelené louce na břehu rybníka Sykovec.

Kemp Dolce: Pohodlí u paty Krkonoš

Kemp Dolce leží v klidném přírodním prostředí na úpatí Krkonoš, pouhých 5 km od Trutnova. Místo je ideální pro milovníky přírody a klidu, rodiny s dětmi, seniory a sportovce. Kemp nabízí ubytování ve zděných domcích či dřevěných finských chatkách, ale i v plně vybavených rodinných stanech. K dispozici jsou také místa pro karavany a vlastní stany. Kemp je celoročně otevřený, takže si můžete vychutnat krásy Krkonoš v jakémkoli ročním období.

Camping Rožnov: Luxus a pohodlí pod Radhoštěm

Jeden z nejlépe hodnocených kempů v Česku se nachází na úpatí Radhoště, kde mohou hosté těžit z celoročního ubytování v luxusních apartmánech. Každé studio má svou vlastní ložnici, obývací pokoj s kuchyní a toaletou. Vybavení studií je navrženo pro pohodlí a luxus – k dispozici je manželská postel, patrová postel, sedací souprava, TV, dekorační krb a plně vybavená kuchyně. Navíc můžete využít terasu s posezením a grilem. Pro hosty je také otevřená restaurace, která nabízí celodenní stravování a vyhlášené místní pivo.

Zdroje: kudyznudy.cz, cestovinky.cz, opavsky.denik.cz