Ráj zimních sportů

Proslulostí střediska je jeho rozsáhlé lyžařské zázemí, které se může pochlubit 14,1 kilometry pečlivě upravených sjezdovek. Sjezdovky jsou určeny pro všechny úrovně dovedností od odvážné černé sjezdovky Hnědý vrch II, která je výzvou i pro ty nejzkušenější lyžaře, až po šetrnější červené a modré sjezdovky. Zejména sjezdovka Javor je rájem pro milovníky freestylu, doplněná snowparkem a funparkem, kde si své dovednosti mohou vyzkoušet jak nováčci, tak experti.

Zdroj: Youtube

Večerní lyžování a další radovánky

Se západem slunce se sjezdovka Javor promění v osvětlenou říši divů a od 18 do 21 hodin nabízí okouzlující zážitky z nočního lyžování. Poté se můžete vydat dolů z kopce a připojit se k rušnému prostředí oblíbeného après-ski baru. V hlavní sezóně si lze v pátek a v sobotu večer vychutnat živou hudbu, která promění váš lyžařský výlet v plnohodnotnou horskou párty.

Funline – zajímavá atrakce

Jednou z nejzajímavějších atrakcí střediska je Funline, napínavá dráha, která slibuje, že vám dokáže napumpovat adrenalin do žil jako nic jiného. Tato trať je jako jízda na sněhové horské dráze, obsahuje klopené zatáčky, terénní vlny i tunel. Jedná se o inovativní spojení lyžování a vzrušení v zábavním parku, které nabízí jedinečný zážitek odlišující se od tradičních lyžařských středisek.

Lyžování pro každého

Pro rodiny a začátečníky nabízí středisko Live park Javor vyhrazenou zónu s vybavením, jako jsou pojízdné koberce, lyžařská škola a půjčovna vybavení, takže radost z lyžování si mohou vychutnat všechny věkové kategorie a lyžaři všech úrovní schopností.

Spojení s přírodou i mimo ni

Pec pod Sněžkou je brána do majestátních Krkonoš, která nabízí nepřeberné množství aktivit, jako jsou projížďky v kočáře taženém koňmi, tenis i squash. Propojení střediska se SkiResortem Černá hora – Pec dále rozšiřuje možnosti a umožňuje návštěvníkům prozkoumat větší síť tras a atrakcí. Na jeden skipas tak můžete lyžovat na 50 km sjezdovek.

Všestranná destinace

Skiareál Pec pod Sněžkou je všestrannou zimní destinací, která spojuje vzrušení z lyžování s kouzlem horského života. Ať už hledáte adrenalin na Funline, klidné noční lyžování pod hvězdami nebo příjemný večer v aprés-ski baru, středisko slibuje nezapomenutelný zimní zážitek. Díky kombinaci přírodních krás, špičkového vybavení a vřelé, přívětivé atmosféry je Pec pod Sněžkou skutečným klenotem mezi českými horskými středisky.

Zdroje: kudyznudy.cz, skiresort.cz, krkonose.eu