Ostrovní destinace se začala realizovat v roce 2008 a projekt za 5 miliard dolarů (109 732 000 000 Kč) se má dokončit tento rok. Svým návštěvníkům chce nabídnou zážitky, které ještě nikde jinde nezažili. "Svět prvních" tak nabízí první podvodní hotel s posilovnou a SPA, první specializovaný svatební hotel, první umělé deštivé ulice na světě, první 5hvězdičkový rodinný hotel, první plovoucí dům s pozorovatelnou podvodního života a první venkovní sněhové náměstí na světě.

Srdce Evropy zahrnuje 13 hotelů a letovisek a více než 4 000 rekreačních domů Zdroj: Profimedia.cz

Srdce Evropy zahrnuje 13 hotelů a letovisek a více než 4 000 rekreačních domů. Celý komplex se rozprostírá na necelých dvoutisících kilometrech čtverečních a po dokončení bude schopen pojmout až 16 000 lidí. Všechny hotely, paláce, vily a lodě v Srdci Evropy jsou inspirovány ikonickými evropskými zážitky a kulturou. První fáze výstavby zahrnuje 10 nábřežních „paláců“ na ostrově Švédsko, 32 vil na ostrově Německo a 78 plovoucích domů s názvem „Plovoucí mořští koníci“ obklopující ostrov St. Petersburg.

Luxus, zábava a zážitky. To jsou slova, která vás ve spojitosti s tímto projektem napadnou. To potvrzuje i Richard Thompson, editor Middle East Economic Digest, který pro CNN řekl: "Lidé hledají zážitky, už je nebaví jen ležet na pláži. Chtějí zažít dobrodružství, chtějí plnit stránky svých sociálních sítí. Chtějí něco jedinečného, co jim pomůže vytvořit si svůj vlastní životní příběh." Na WOW efekt právě investoři sázejí a nabízí nepřeberné možnosti, jak trávit v Srdci Evropy čas. Záleží jen na vás, do jaké části Evropy se chcete podívat.

Ostrovní destinace se začala realizovat v roce 2008 a projekt za 5 miliard dolarů (109 732 000 000 Kč) se má dokončit tento rok Zdroj: Profimedia.cz

Ostrov Německo ve tvaru podkovy spojuje azurově modrou lagunu s vlastním barem, bílé písečné pláže s palmami a zelené zahrady. Odehrávat by se zde měly tradiční německé karnevaly, vánoční trhy, a také slavný Oktoberfest, na kterém mezinárodní kuchaři nabídnou to nejlepší z německé gastronomie a na výběr bude množství německých piv a vín.

Čtěte také

Karibik, jeden z daňových rájů

Čtěte také

Vítejte v ráji pro bohaté: Nádherné Bahamy jsou nejluxusnějším místem Karibiku

Ostrov Švédsko nabízí nejen paláce, ale také sedm domů na nábřeží s vlastní posilovnou, saunou a sněhovou místností. Plážový palác v hodnotě 27 milionů dolarů byl mezi prvními nemovitostmi, které se na ostrově prodaly. Restaurace budou nabízet známou švédskou kuchyni jako kyselé sledě, masové kuličky, Raggmunkar, toast Skagen, smörgåsbord, Snaps a Glὃgg.

Líbánkový ostrov ve tvaru srdce chce nalákat mladé novomanžele, kteří v nedalekém sedmi hvězdičkovém Empress Elizabeth Hotel - prvním svatebním hotelu - zažili svůj den. Pár pak může pokračovat ve své svatební cestě na další romantické místo - ostrov Benátky. Architekti se inspirovali potápějícím se italským městem a lákají na první podvodní letovisko s restaurací a ubytováním umístěným pod hladinou. Výhled na korálové útesy a gondoly plující nad vaší hlavou si užijete i při nakupování, popíjení drinku v baru nebo při relaxování v lázních. Zábava má být velkolepá. Zažijete zde pravý benátský karneval nebo operní představení.

Celý komplex se rozprostírá na necelých dvoutisících kilometrech čtverečních a po dokončení bude schopen pojmout až 16 000 lidí Zdroj: Profimedia.cz

Hlavní ostrov Côte D'Azur Resort se skládá z několika butikových hotelů, které se tematicky dělí na Francouzskou a Italskou část. Francouzské hotely s názvy Monako, Nice, Cannes a St. Tropez nabízí módní butiky, lagunové bazény nebo repliku slavného přístavu Monako.

Čtěte také

Nezapomenutelné zážitky, které ani moc nestojí. Taková je realita kambodžských ostrovů Koh Rong a Koh Rong Samloem.

Čtěte také

Kambodžské ostrovy: Místo které splní veškerá vaše očekávání

Hotel Portofino na hlavním evropském ostrově je navržen tak, aby vypadal a působil jako italské město Portofinon s barevnými terakotovými budovami. Tento rodinný hotel bude obsahovat apartmá v italském stylu s dětskými pokoji, dětským klubem, restaurací a kavárnami podávající italskou kuchyni a biopotraviny. Na fasádě vyroste závěsná zahrada s 31 000 rostlinami. Ve středisku je mimo pěti bazénů také místo na hraní se sněhem, kde si děti mohou stavět sněhuláky. Ostrov plánuje svůj vlastní plně obsluhovaný soukromý přístav Paraggi Bay. Obsluha hotelu bude mluvit italsky a hotel dokonce přijme euro jako měnu.

Srdce Evropy však myslí na udržitelnost a v rámci projektu se založil také umělý korálový útes s více než 100 000 útesy. Po ostrově se nesmí jezdit autem a zelené plochy se zalévají recyklovanou vodou.