Po deseti letech hledání přímořské nemovitosti, která by ho chytla za srdce, se Michal David bezhlavě zamiloval do svého příbytku na Tenerife za šest milionů korun. Při zařizování domu podle svého náročného vkusu, jehož součástí je i nahrávací studio v suterénu, penězi nešetřil. Chtěl se ve svém novém sídle cítit co nejlépe.

Vila se pyšní prostorným obývacím pokojem, dobře zásobeným barem, plně vybavenou kuchyní, jídelnou pro šest osob a útulným nahrávacím studiem. Známý hudebník Michal David si váží samoty ve studiu, kde pracuje na různých hudebních projektech a skládá hudbu.

Druhý domov u moře

Michal David považuje svou vilu na Tenerife za svůj druhý domov, životní sen, který se mu splnil po desetiletém hledání. S nostalgickým nádechem si dokonce z České republiky přivezl svůj milovaný černý cadillac, čímž potvrdil význam vily v jeho životě.

Pobyt na Tenerife je pro hudebníka velmi inspirativní. Rád zde například skládá muziály. Pochvaluje si hlavně klid a skutečnost, že mu zde permanenně nedrnčí telefon.

Bezpečnostní opatření

Navzdory přírodním krásám ostrova přijal Michal David opatření k zabezpečení svého majetku. Najal si ochranku, která jeho vilu chránila před místními zloději, a zajistila mu tak klid při návštěvách.

Celá vila je chráněna alarmem a napojena na bezpečnostní službu. Pokud by se kdokoliv pokusil dostat dovnitř, velmi rychle by skončil s pouty na rukou. Své soukromí si zkráta Michal David bedlivě střeží.

V roce 2021 čelilo poklidné útočiště Michala Davida na Tenerife nečekané hrozbě. Výbuch sopky Cumbre Vieja na sousedním ostrově La Palma vyvolal ve zpěvákovi vlnu obav. Přestože se Tenerife nachází přibližně 300 kilometrů od sopky, nejistota, že se láva vylije do moře, v něm vyvolávala obavy.

Rozšiřování obzorů

Pro ty, kteří chtějí okusit ráj Michala Davida na Tenerife, se zpěvák nedávno pustil do světa rekreačních pronájmů. Prostřednictvím podnikatele Vlasty Hájka si pořídil apartmán a pokřtil ho "Michal David Beach Apartmán". Luxusní byt má dvě ložnice, dvě koupelny, prostornou kuchyň a dokonce i výtah. Z apartmánu je nádherný výhled na Atlantický oceán, přístav a majestátní útesy Los Gigantes. Svou vlastní vilu by ale dle svých slov nikdy nikomu cizímu nepronajal.

Rostoucí trend mezi českými celebritami

Tenerife, největší z Kanárských ostrovů, je mezi českými celebritami stále oblíbenější. Herečka Alice Bendová a moderátorka Martina Gavriely jsou jen několika významnými osobnostmi, které v minulosti investovaly do nemovitostí na tomto podmanivém ostrově.

Ačkoli jsou možné erupce na Tenerife reálnou hrozbou, ostrov díky své kráse a klidné atmosféře přitahuje pozornost českých celebrit, které hledají nezapomenutelné zážitky uprostřed přírodní nádhery Kanárských ostrovů.

Zdroje:
https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/609561/luxusni-vila-michala-davida-na-kanarech-hlidanejsi-nez-pentagon.html
https://www.super.cz/clanek/celebrity-michal-david-ukazal-svou-luxusni-vilu-ve-spanelsku-vstupte-a-podivejte-se-jak-to-u-nej-doma-vypada-631955
https://www.extra.cz/dovolena-u-michala-davida-slavny-zpevak-pronajima-apartman-na-tenerife-tyden-pro-ctyrclennou-rodinu-vyjde-na-35-tisic-f28c4