Martina Pártlová se narodila 28. května 1979 v Českých Budějovicích a své jméno si vydobyla ve světě hudby a zábavy. Její kariéru odstartovala v roce 2008 účast v české verzi soutěže X-Factor, kde skončila na 4. místě a získala si srdce diváků po celé zemi. Po boku svých kamarádek Veroniky Arichtevy a Nikol Leitgebové předvedla Martina svůj talent také v pořadu 3v1. Kromě sólové kariéry pravidelně hostuje ve známé skupině Čechomor.

Splněný sen

Martina Pártlová celý život toužila po chalupě, kde by se mohla scházet celá její rodina. "Vždycky jsem si přála koupit starou ruinu a přetvořit ji k obrazu svému. Hlavním důvodem, proč jsem nemovitost koupila, bylo to, že jsem se tam jednou chtěla setkávat s celou rodinou, třeba o Vánocích nebo při různých příležitostech," prozradila Martina Pártlová.

Vizionářská proměna

Díky sociálním sítím, kde Martina sdílela fotografie z rekonstrukce, mohli fanoušci sledovat, jak se její vysněný projekt pomalu proměňuje v realitu. Klíčovým prvkem chalupy je dřevo, a to masiv, který celému prostoru dodává teplo a charakter. Interiér se pyšní přírodními odstíny, které vytvářejí klidnou a příjemnou atmosféru.

Architekti dostali za úkol navrhnout otevřené střešní krovy, které se ukázaly být ozdobou chalupy. Obývací pokoj plynule přechází do kuchyně, která se vyznačuje sametově zelenými barvami a retro stylem, který prostoru dodává nádech nostalgie. Celé místnosti dominuje masivní krb, z něhož vyzařuje útulnost.

Centrem pozornosti ložnice a dětského pokoje jsou odhalené dřevěné trámy, které přispívají k rustikálnímu kouzlu stavení. Prostorná šatna nabízí styl i funkčnost a jen potvrzuje, že každý centimetr nemovitosti je navržen s ohledem na Martinin dokonalý vkus. Nechybí ani bohaté sociální zařízení čítající tři koupelny a čtyři toalety, které hostům zajišťují maximální pohodlí.

"Chtěla jsem dům ve stylu anglického venkova. Poslala jsem architektům spoustu fotografií a nechtěla jsem dělat příliš mnoho stavebních změn. Ale když přišly vizualizace s otevřenými krovy, ukápla mi slza štěstí. Bylo to to nejkrásnější, co jsem kdy viděla. Bude to tedy trvat déle, ale co se dá dělat," nadchla se Martina.

Výzvy na cestě

Navzdory svému nadšení Martina uznává, že rekonstrukce je časově náročný proces, zejména vzhledem k současné situaci. Nicméně její nasazení a nadšení jsou neochvějné a je odhodlaná dotáhnout svou vizi do konce. Návrh a interiér chalupy svěřila renomované společnosti, která dbá na to, aby byl každý detail pečlivě propracován.

Na konci loňského roku Martina přivítala na chalupě první obyvatele – dvě slepice, které roztomile pojmenovala Pepina a Pipina Pártlovic. Tito opeření přátelé dodávají celému víkendovému útočišti venkovskou atmosféru.

Zdroje: blesk.cz, extra.cz, super.cz