Cestování má oblíbený komik v krvi. Vydal i audio knihu Cestopisy, ve které vypráví o svých cestách po světě s pantomimickou skupinou Mimtrio. Loni absolvoval hned několik zahraničních dovolených.  Navštívil mimo jiné Itálii, Egypt či Bulharsko. Letos se proto s přítelkyní rozhodl trávit léto hlavně v Česku. Zamíří společně k Vltavě a rozhodně to nebude jen o odpočinku.

Zdroj: Youtube

Cestování bylo dost

Loni byl Václav Upír Krejčí na osmi zahraničních zájezdech a dalo mu to pořádně zabrat. “Byla to docela honička, sice krásná, ale cestovatelsky náročná a připodobnil bych ji k cestám Hanzelky a Zikmunda. Letos to bude takové lehké piánko,” řekl herec.

Jeho partnerka pořídila chatu u Vltavy, takže dovolenou budou trávit hlavně tam. Rozhodně ale nepůjde jen o válení se na dece. Hodlají si na chatě dát pořádně do těla.

Letos na maltě

Na chatu, která stojí hned na břehu Vltavy, se moc těší. V létě mají v plánu si zde nejen odpočinout, ale take svůj nový rekreační objekt pořádně zvelebit. „Je tam pořád hodně práce. Budou to takové prázdniny na maltě a na betonu,” konstatoval herec. V plánu je také výsadba stromků.

Na chatě budou i s jorkšírem Lucinkou a kromě práce určitě podniknou i nějaké výlety. “Máme kliku, že Čechy nabízejí spoustu krásných míst, takže je propátráme a užijeme si klídku a pohody z domácích zdrojů,“ poznamenal herec.

Cizinu si neodpustí

I když původně herec plánoval strávit léto pouze v Česku, nakonec se přeci jen rozhodl udělat výjimku a vyrazí ještě na Balkán, konkrétně do Bulharska.

 “Máme přátele v Bulharsku. Nabídli nám, ať přijedeme a bydlíme u nich. Takže tam nakonec na posledních 14 dní v létě pojedeme,“ dodal Václav Upír Krejčí.

Bulharsko nabízí více než jen moře

Bulharsko se stává velmi oblíbenou destinací Čechů. Lákají je krásné písečné pláže, nádherná příroda a nízké ceny. Výrazný nárůst zájmu Čechů o dovolenou v Buharsku zaznamenal Český statistický úřad už v roce 2017, kdy sem vyrazilo asi 214 tisíc českých turistů, což bylo v porovnání s rokem 2015 nárůst o 124 procent. A zájem o Bulharsko rok od roku roste.

Kromě nádherných pláží se Bulharsko pyšní i starobylými městy se zajímavými památkami. Za vidění stojí nejen pole s voňavými růžemi, ale třeba i Rilský klášter, nejvyšší podzemní vodopád na Balkáně Ďáblovo hrdlo či nejstrmější bulharský mys Emine.

Zdroje: novinky.cz, idnes.cz, kafe.cz