Bubílkovou v poslední době zaměstnává nejen její vlastní práce, ale i péče o rodiče. Bez jejího dozoru vydrží prý tak tři dny, takže tomu bude odpovídat i její letní dovolená, která bude krátká a ne nijak daleko od domova.

Zdroj: Youtube

Aktivita u vody

Už teď Bubílková ví, že žádnou dovolenou v exotice letos nezažije. „Vidím to spíše na nějaké výlety tady doma. Těším se na to, jak se budu chodit koupat a plavat. Snad si tím trochu vylepším kondici, kterou jsem teď trochu zanedbávala,“ řekla v rozhovoru pro Kafe.cz Bubílková.

A protože má v poslední době Bubílková práce nad hlavu, těší se hlavně na klid. Kam přesně zamíří, moderátorka neprozradila. My ale máme několik parádních tipů, kde si může plavání užít.

Životodárné lázně

Lázně má Zuzana Bubílková v oblibě. Loni si pochvalovala Františkovy Lázně, rok před tím zase Konstantinovy Lázně. Míst, kde se u nás zaměřují na pohybový aparát, je ale daleko více.

Klidně by tak Bubílková mohla letos zavítat třeba do Jáchymova nebo do Karlových Varů. Součástí radonových lázní v Jáchymově je moderní lázeňské centrum, kde by si moderátorka užila plavání opravu vrchovatě. V Karlových Varech by zase mohla relaxační pobyt spojit s prací, třeba v rámci mezinárodního filmového festivalu. Vybrat si může jak bazény s běžnou vodou, tak i s unikátní karlovarskou vřídelní vodou.

Hostivařská přehrada

Zdroj: Youtube

Bubílková se netají tím, že už několik let neřídí auto. V noci špatně vidí, pořád na ni někdo troubil, a když ji začaly předjíždět i traktory, dobrovolně se řízení vzdala. I bez auta má ale v Praze a okolí dostatek zajímavých lokalit, kde si může perfektně zaplavat, jednou z nich je třeba Hostivařská přehrada.

Je přístupná hned z několika směrů, ať už vyrazíte z Jižního Města, Hájů, Hostivaře, Měcholup či Petrovic. V blízkém okolí nádrže se nachází 9 zastávek MHD, resp. autobusových zastávek. Některé jsou opravdu kousek od vodní plochy, z jiných vás čeká příjemná procházka.

Kromě toho, že jde o největší vodní plochu v Praze, která v létě doslova vybízí k plavání, může se zde Bubílková oddávat i jiným sportovním aktivitám, třeba jízdě na paddle boardu.

Bazén s mořskou vodou

A když si bude chtít Zuzana Bubílková zavzpomínat na plavání v moři, může vyrazit do Hloubětína, kde je jediný bazén v Praze se slanou vodou. Navíc zde mají i posilovnu, takže když se bude chtít moderátorka dostat do formy co nejrychleji, má tu ideální příležitost spojit obě své vášně.

Zdroje: kafe.cz, kudyznudy.cz, bazenhloubetin.eu